HomeStep

Farby Tikkurila

Tikkurila to fiński producent farb wewnętrznych i fasadowych. Jest to jedna z najbardziej renomowanych firm malarskich na świecie. Podczas malowania pomieszczeń bardzo ważny jest odpowiedni wybór farby wysokiej jakości. Musi ona zapewnić odpowiednie krycie i trwałość. Produkty tej marki są cenione za doskonałą jakość w przystępnej cenie, a szeroka paleta kolorystyczna otwiera drzwi do kreatywności.

Farby Tikkurila przeznaczone są do dekoracji i ochrony ścian wewnętrznych i zewnętrznych, a nawet zabezpieczenia metalu i drewna. Dzięki swojej nowoczesnej formule są bardzo wydajne i posiadają wysoki poziom krycia. Dodatkową zaletą jest bezproblemowe nakładanie ich wałkiem jak i pędzlem, co wpływa na komfort pracy podczas malowania bądź wykańczania wnętrza. Cechuje je również łatwość czyszczenia pomalowanych nimi powierzchni oraz wysoka odporność na szorowanie. Z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie kolor w odpowiedniej formule.

Produkt jest dostępny w naszym salonie Feniks Panele Kościan. Zapoznaj się z ofertą producenta i sprawdź farby Tikkurila w Kościanie już dziś!

Katalog inspiracji Tikkurila Kids Style

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.