Feniks Poznań

Feniks Poznań

Drzwi DRE

DRE to jeden z przodujących producentów drzwi w Polsce. Nowoczesne wzornictwo, zaawansowane technologie oraz podążanie za światowymi trendami – tak można określić podstawowe cechy charakteryzujące drzwi DRE. Ideą firmy jest dostarczanie do polskich domów nie tylko drzwi dopasowanych do wnętrz, ale przede wszystkim do osób, które z nich korzystają. Producent słynie z nietuzinkowych projektów, a także wyjątkowej estetyki.

Poznaj drzwi producenta DRE – wewnętrzne, wejściowe wewnątrzklatkowe, szklane, systemy przesuwne, a także te techniczne i przeciwpożarowe. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem dostępnym na stronie lub odwiedzenia nas w Poznaniu.

Drzwi DRE Binito 20

Oferta drzwi DRE

W ofercie znajdziesz drzwi wewnętrzne DRE różniące się od siebie stylistyką oraz konstrukcją:

  • ramowe – jak wskazuje nazwa, opierają się na konstrukcji przypominającej ramę, która składa się z dwóch poziomych i pionowych belek. Wewnątrz takiej konstrukcji umieszcza się tzw. panele, czyli poziome elementy wykonane z drewna lub szkła o różnych kształtach,
  • płytowe – składają się z ramiakowego szkieletu drzwi, który jest przykryty płytą MDF lub HDF. Powierzchnia drzwi staje się jednolicie płaska. Łączenia elementów i ramy są niewidoczne, a wnętrze wypełnia przykładowo nowoczesny wzór „plastra miodu”,
  • malowane – lakierowane przy użyciu lakieru wodnego UV,
  • połyskowe – oklejone połyskowym laminatem,
  • techniczne – drzwi stalowe oddzielające przestrzeń mieszkalną czy użytkową od piwnic i kotłowni.
Drzwi DRE Auri 0

Wejściowe czy wewnątrzlokalowe?

W salonie Feniks Poznań pomożemy znaleźć Ci drzwi DRE, które będą idealnym rozwiązaniem do Twojego mieszkania.

Drzwi wewnątrzlokalowe producenta DRE wykonane są z ramy z płyty MDF, która dodatkowo jest wzmocniona płaskownikami stalowymi z wypełnieniem z płyty wiórowo-otworowej.

Z zewnątrz drzwi DRE okryte są płaską płytą zewnętrzną HDF lub tą z frezem dekoracyjnym.

System zamków czy zasuwek gwarantuje poczucie bezpieczeństwa w każdym mieszkaniu, a możliwość wyboru różnych laminatów z oferty sprawi, że drzwi wewnętrzne DRE staną się integralnym elementem wystroju.

Szukasz stylowych drzwi wewnętrznych, które będą stanowiły dopełnienie Twojego klimatycznego mieszkania lub nowoczesnego biura? DRE posiada wiele modeli o różnej konstrukcji i stylistyce, dzięki czemu gwarantuje możliwość szerokiego wyboru!


Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.Salon Feniks Poznań oferuje drzwi DRE z montażem nie tylko na terenie samego Poznania, ale także okolic. Miasta, w jakich realizujemy nasze usługi, to m.in. Luboń, Swarzędz, Kościan, Komorniki czy Suchy Las. Już dziś skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę – doradzimy Ci, jak znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego domu, mieszkania czy firmy znajdującej się na terenie Wielkopolski.


Wybrałeś swoje drzwi? Nie zapomnij o wyborze idealnych klamek.

Feniks Poznań Kościan Luboń Komorniki Katalog Klamek METAL-BUD
Feniks Poznań Kościan Luboń Komorniki Katalog Klamek VDS
Feniks Poznań Kościan Luboń Komorniki Katalog Klamek INFINITY