Feniks Poznań

Feniks Poznań

Drzwi PORTA

PORTA to marka mająca 30-letnie doświadczenie w produkcji drzwi. Niezmiernie ważna jest dla niej tradycja, dlatego też uwzględnia ją w swoich nowych projektach. Nowoczesne wzornictwo, wyjątkowy design, a także najlepsze technologie – dzięki tym cechom drzwi PORTA są dostępne aż na pięciu kontynentach. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne, w których rocznie produkowane są setki tysięcy skrzydeł drzwiowych.

Drzwi PORTA to przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo. Marka projektuje swoje produkty z niebywałą starannością na podstawie najnowszych trendów we wzornictwie. Używane do produkcji komponenty są dostarczane przez światowych liderów. Poza tym firma PORTA jest otwarta na sugestie, a także propozycje swoich klientów oraz architektów, by móc dostarczać drzwi najlepszej jakości.

Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, ale działamy nie tylko tam, ponieważ nasze usługi świadczymy również na terenie takich miast jak Luboń, Komorniki czy Kościan.

Drzwi PORTA CPL Beton Ciemny

Oferta drzwi PORTA

W ofercie marki PORTA znajdziesz drzwi:

  • wewnętrzne,
  • zewnętrzne,
  • łamane,
  • suwne,
  • techniczne,
  • a także ościeżnice.

PORTA oferuje drzwi drewniane, stalowe, kolorowe, w naturalnej okleinie, klasyczne, a także te nowoczesne. Zapewniamy, że w asortymencie firmy znajdziesz idealny model do swojego lokum! Drzwi PORTA to szeroki wybór produktów, możliwości oraz rozwiązań, które pozwolą sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Drzwi PORTA System przesuwny

Drzwi łamane i przesuwne

W przypadku mieszkań o małej powierzchni, w których zwykłe drzwi uchylne zajmują za dużo miejsca lub gdy potrzebne są drzwi do zadań specjalnych, modele PORTA stanowią najlepsze rozwiązanie.

Z myślą o takich wnętrzach marka PORTA przygotowała kolekcję drzwi łamanych i przesuwnych. To dzięki nim zyskujesz dodatkową przestrzeń do własnej aranżacji, a przede wszystkim czynisz domowe wnętrza bardziej nowoczesnymi. Zastosowane innowacyjne systemy montażu oraz nowa technologia sprawią, że będziesz cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem drzwi PORTA przez wiele lat.

PORTA to polski producent z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem – zapoznaj się z jego najnowszym katalogiem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą znaleźć Ci odpowiednie rozwiązanie do Twojego domu, mieszkania lub firmy.


Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.W salonie Feniks Poznań dokonasz zakupu drzwi PORTA z usługą montażu. Działamy na terenie takich miast jak m.in. Suchy Las, Kościan, Komorniki, Luboń czy Swarzędz.

Wybrałeś swoje drzwi? Nie zapomnij o wyborze idealnych klamek.

Feniks Poznań Kościan Luboń Komorniki Katalog Klamek METAL-BUD
Feniks Poznań Kościan Luboń Komorniki Katalog Klamek VDS
Feniks Poznań Kościan Luboń Komorniki Katalog Klamek INFINITY