HomeStep

Panele winylowe z montażem

Czy istnieją panele, które zarówno dobrze się prezentują, jak i są niezwykle odporne na uszkodzenia? Oczywiście! Nawierzchnie stworzone z paneli winylowych (lub vinylowych) charakteryzują się doskonałymi cechami fizycznymi, które pozwalają na intensywne oraz długotrwałe użytkowanie. Oferujemy sprawdzone panele vinylowe wraz z ich profesjonalnym montażem. Przekonaj się, że „winyle” sprawdzą się także w Twoim domu.

Nawierzchnia bez wad!

Panele podłogowe winylowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość oraz szybki montaż. Technologia wykorzystywana przy ich produkcji umożliwia upodobnienie wizualne tego produktu do materiałów pochodzenia naturalnego. Dostępne w naszym sklepie w Poznaniu panele vinylowe doskonale imitują drewniane deski czy też kamienne płytki – łatwo jest więc dopasować je do różnych stylów wnętrz. Oprócz tego „winyle” są trwałe, odporne na blaknięcie czy zarysowania, a także z powodzeniem tłumią dźwięk.

panele winylowe

Ogromne możliwości paneli winylowych

To jeszcze nie koniec zalet, ponieważ „winyle” nadają się do montażu z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu, że są cienkie, dobrze przewodzą ciepło. W naszej ofercie znajdziesz panele winylowe wodoodporne, które bez problemu można zamontować w łazience oraz kuchni. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą usługą, jaką jest montaż paneli winylowych – realizujemy go w Poznaniu i okolicznych miejscowościach, m.in. w Kościanie, Komornikach, Suchym Lesie, Luboniu czy Swarzędzu.

Estetyczne i wytrzymałe winyle

Zanim zakupisz panele vinylowe, zwróć uwagę na to, jaki montaż jest wymagany przy danym modelu. Spośród produktów u nas dostępnych wyróżnia się te układane w systemie pływającym (np. na klik) bądź metodą na klej. Pierwszy sposób jest rozwiązaniem łatwiejszym niż klejenie i można się go podjąć samodzielnie. W obu przypadkach trzeba natomiast sprawdzić, jaki rodzaj podkładu pod podłogę należy zastosować.

Rozumiemy jednak, że samodzielny montaż paneli winylowych nie jest dla każdego. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie, czego potwierdzeniem są licznie wykonane zlecenia w Poznaniu i okolicach. Położyliśmy podłogi z paneli winylowych w wielu domach oraz mieszkaniach znajdujących w podpoznańskim Luboniu, Komornikach czy Suchym Lesie, a także Swarzędzu. Zachęcamy więc, by po zakupie paneli powierzyć nam ich montaż, który wykonujemy zarówno na terenie wspomnianych miejscowości, jak i w innych lokalizacjach w województwie wielkopolskim. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat paneli winylowych? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!