Feniks Poznań

Feniks Poznań

Drzwi zewnętrzne z montażem

Dom to miejsce, w którym każdy powinien czuć się bezpiecznie oraz komfortowo. Dlatego warto zadbać o wszystkie jego elementy, w tym o drzwi zewnętrzne. Gwarantują one zabezpieczenie nie tylko przed kradzieżą, ale również stanowią ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Musisz więc wybrać je jak najlepiej! Proponowane przez nas drzwi do domu cechują się wysoką jakością wykonania i wyjątkową wytrzymałością. Komorniki, Kościan, Luboń, Suchy Las oraz Swarzędz to miejsca, w których dostarczamy drzwi wejściowe, a także wykonujemy ich montaż. Nie zwlekaj! Wybrane drzwi od sprawdzonych producentów będą piękną wizytówką Twojego domu!

Montaż drzwi zewnętrznych – zaufaj nam!

Drzwi zewnętrzne pełnią niezwykle ważną funkcję, ponieważ nie tylko chronią przed zimnem, przeciągami, ale również stanowią dekorację mieszkania czy domu. Zdajemy sobie sprawę, że ich wybór nie jest prosty, a nawet jeśli już zostanie podjęty, to pojawia się kolejny problem związany z montażem. Jednak nie musisz już dłużej przejmować się tą kwestią, ponieważ zapewniamy wysokiej klasy usługę monterską, którą przeprowadzamy terminowo i fachowo. Profesjonalizm to nasze drugie imię – zapraszamy do skorzystania z oferty! Nawet pięknie wykonane drzwi wejściowe (zewnętrzne) do domu lub mieszkania stracą na swojej prezencji, w sytuacji gdy zostaną źle zamontowane. Z tego też względu dołożymy wszelkich starań, aby nasze realizacje były zawsze wykonywane na jak najwyższym poziomie. Montaż drzwi zewnętrznych to nasza specjalność – przekonasz się o tym jedynie, decydując się na oferowane przez nas usługi.

Drzwi wejściowe do domu lub mieszkania – powierz nam ich montaż

Sprawnie oraz profesjonalnie montujemy drzwi wejściowe (w tym te bezprzylgowe), dzięki którym Twoje lokum będzie świetnie się prezentowało, jak również zostanie odpowiednio zabezpieczone. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny! Usługę montażu tych drzwi wykonujemy, uwzględniając indywidualne oczekiwania, potrzeby, a także wymagania naszych klientów.


MIKEA

Poszukujesz drzwi do domu bądź mieszkania? Producent MIKEA specjalizuje się w ich produkcji i oferuje je w naszym sklepie w Poznaniu. Są one wykonane wyłącznie z najlepszych surowców, dzięki czemu skutecznie zabezpieczają wnętrze domu przed hałasem oraz zimnem. Asortyment marki MIKEA obejmuje drzwi wejściowe (przylgowe, jak również bezprzylgowe), które mogą być z powodzeniem montowane w budynkach pasywnych, a także energooszczędnych. Ponadto imponujące parametry izolacyjne, zarówno akustyczne, jak i termiczne, odpowiadają za wysoki komfort użytkowania. Unikalny design w połączeniu ze zróżnicowanym wzornictwem stanowi niewątpliwy element ozdobny każdego mieszkania czy też domu. Doskonałym wyborem do nowoczesnych i minimalistycznych pomieszczeń będą oferowane przez nas drzwi bezprzylgowe – po zamknięciu tworzą jedną płaszczyznę z ościeżnicą, przez co optycznie powiększają wnętrze. Zapewnij sobie spokój, dobrą ochronę przed utratą ciepła i jakże ważne – poczucie prywatności z drzwiami MIKEA!


Wikęd

Firma WIKĘD posiada naprawdę szeroki wybór drzwi zewnętrznych do domu czy mieszkania! To renomowany oraz uznany producent stolarki drzwiowej – asortyment marki dostępny jest w naszym sklepie w Poznaniu. Firma posiada 6 linii drzwi zewnętrznych różniących się wariantami kolorystycznymi, a także wzornictwem. Są one doskonałym uzupełnieniem elewacji oraz dekoracją budynku. Jednak poza estetyką równie ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa, odporności na działanie czynników atmosferycznych i wytrzymałości – produkty od WIKĘD stanowią tego gwarancję. Montaż drzwi zewnętrznych przeprowadzamy na życzenie klienta, w takich miejscowościach jak Komorniki, Kościan, Luboń, Suchy Las i Swarzędz, a także na terenie całego Poznania.


Drzwi z montażem w Poznaniu

Doradzamy w wyborze najlepszych drzwi wejściowych, a także montujemy je u klienta. W ramach usługi wykonujemy: osadzenie ościeżnicy, zawieszenie i regulację skrzydła drzwi, montaż zamka oraz klamki. Drzwi MIKEA bądź WIKĘD sprawdzą się idealnie w Twoim domu. Masz pytania związanie z ich montażem? Zachęcamy do kontaktu – Kościan, Luboń, Poznań, Swarzędz, Komorniki czy Suchy Las to przykładowe miejscowości, w których działamy!