HomeStep

Drzwi Mikea Poznań

drzwi do domu
Drzwi zewnętrzne Mikea Poznań

Najlepsze drzwi zewnętrzne do Twojego domu z montażem!

+48 570 708 078

Mikea – Twój producent drzwi zewnętrznych i stalowych

Firma MIKEA specjalizuje się w produkcji drzwi wejściowych. Oferuje drzwi stalowe, które są doskonałe jako zewnętrzne drzwi wejściowe do domów, a także drzwi płytowe, które są przeznaczone do użytku jako drzwi wejściowe w mieszkaniach.

W przypadku drzwi stalowych firma kładzie nacisk na ich termoizolacyjność, natomiast w przypadku drzwi zewnętrznych do mieszkań – na właściwości dźwiękochłonne.

Priorytetem firmy jest produkcja solidnych, wysokiej klasy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Przedsiębiorstwo przede wszystkim stawia na trwałość i jakość, tak aby klienci mogli cieszyć się produktami przez wiele lat. Firma przywiązuje również dużą wagę do tego, żeby inwestycja w drzwi MIKEA dostarczyła klientom satysfakcję z ich codziennego użytkowania i spełniła ich oczekiwania.

Najlepsze drzwi zewnętrzne do Twojego domu z montażem!

Firma MIKEA jest prywatną firmą z bogatą historią. Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się produkcją okien drewnianych, następnie stolarką budowlaną, stolarką otworową, a następnie drzwiami. Sprawiło to, że stało się jednym z najbardziej znanych producentów drzwi zewnętrznych i wejściowych w Polsce.

Obecnie specjalizuje się w produkcji drzwi wejściowych. Firma wdrożyła własną, innowacyjną technologię produkcji drzwi. Zastosowanie pianki poliuretanowej do wypełnienia skrzydła oraz montaż uszczelek akrylowych w ościeżnicach zapewnia wysoką izolację termiczną (chroni przed utratą ciepła) oraz izolację akustyczną. Zapewnia to komfort, bezpieczeństwo, spokój i poczucie prywatności. Sieć sprzedaży i wykonywane usługi obejmują zasięgiem całą Polskę oraz jej sąsiadów.

MIKEA to rodzinna firma, więc na pierwszym miejscu stawia relacje z klientami.

drzwi w kolorze brązowym

Drzwi MIKEA: Idealne połączenie funkcjonalności i estetyki dla Twojego domu

Drzwi są elementem domu, który widzimy najczęściej. Są one widoczne dla wszystkich gości i sąsiadów. Chociaż ogrodzenie i fasada tworzą „pierwsze wrażenie” od zewnątrz, to drzwi mają wyjątkową rolę, gdyż łączą ze sobą zewnętrzną i wewnętrzną przestrzeń domu czy mieszkań. Dlatego ich dobór jest kluczowy – powinny harmonijnie współgrać z wnętrzem budynku oraz z jego zewnętrznym wyglądem i otoczeniem. 

Dzięki konfiguratorowi drzwi, który dostępny jest na stronie internetowej producenta, klienci mogą swobodnie dostosować styl do swoich potrzeb. Producent dba o to, aby styl jego produktów odpowiadał wymaganiom rynku

drzwi zewnętrzne Mikea

Drzwi wejściowe MIKEA Poznań

Drzwi wejściowe MIKEA charakteryzują się nowoczesnością, mają estetyczny wygląd, a także są odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając tym samym dobrą ochronę. Są często wybierane w budownictwie jednorodzinnym, w budynkach wielorodzinnych z otwartymi klatkami schodowymi, a także w obiektach użyteczności publicznej i budynkach biurowych. Doskonale funkcjonują jako drzwi z klatki schodowej do mieszkań w blokach, a także jako drzwi do oddzielonych przestrzeni użytkowych w dużych obiektach budowlanych. 

Drzwi MIKEA posiadają także system zabezpieczenia przed włamaniem – jest to gwarancja bezpieczeństwa. Wyposażone są w sworznie antywyważeniowe oraz dwa niezależne zamki trzybolcowe, uzupełnione o antywłamaniowe wkładki patentowe. Na zamówienie klienta producent może wykonać drzwi krótsze nawet o 14 cm. Można również samemu zdecydować, czy drzwi mają otwierać się na zewnątrz, czy do środka.

Drzwi firmy MIKEA cechują się także wyjątkowo stabilną konstrukcją i solidnym wykończeniem, co chroni przed utratą ciepła W procesie produkcji drzwi, firma wykorzystuje jedynie sprawdzone materiały pochodzące od zaufanych dostawców, aby zagwarantować klientom produkty najwyższej klasy.

montaż drzwi Mikea Poznań

Twoje zaufane źródło drzwi zewnętrznych i wejściowych

Jesteśmy pewni, że nasze drzwi spełnią wszelkie oczekiwania i wpłyną na satysfakcję, oferując nie tylko bezpieczeństwo i spokój, ale również efektywną ochronę termiczną i niezbędne poczucie prywatności. Jeżeli to są cechy pożądane przez Ciebie przy wyborze odpowiedni drzwi – zapoznaj się z najnowszym katalogiem MIKEA.

W razie pytań skontaktuj się z nami, dowiedz się jakie produkty są w naszej ofercie, a nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednie drzwi zewnętrzne lub drzwi wewnątrzklatkowe dla Twojego domu, mieszkania czy firmy.


Katalog drzwi zewnętrznych

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Katalog drzwi wewnątrzklatkowych

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Montaż drzwi zewnętrznych MIKEA realizujemy na terenie Wielkopolski, m.in. w:

 • Poznaniu,
 • Swarzędzu,
 • Suchym Lesie,
 • Komornikach,
 • Luboniu,
 • Mosinie,
 • Czempiniu,
 • Kórniku,
 • Śremie,
 • Pleszewie,
 • Stęszewie
 • Grodzisku Wielkopolskim. 

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie i realizowanych przez nas usługach montażowych.