Feniks Poznań

Feniks Poznań

Drzwi MIKEA

Firma MIKEA jest prywatną firmą z bogatą historią. Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się produkcją okien drewnianych, następnie stolarką budowlaną, stolarką otworową, aż stało się jednym z najbardziej znanych producentów drzwi wejściowych w Polsce. Obecnie specjalizuje się w produkcji drzwi wejściowych. Firma wdrożyła własną, innowacyjną technologię produkcji drzwi. Sieć sprzedaży obejmuje zasięgiem całą Polskę oraz jej sąsiadów.

MIKEA to rodzinna firma, więc na pierwszym miejscu stawia relacje z klientami. Producent stara się dostosowywać styl swoich produktów do wymagań rynku.

Drzwi wejściowe są wykonane w taki sposób, aby tworzyły odpowiednią izolację akustyczną. Zapewnia to komfort i poczucie prywatności. Drzwi MIKEA posiadają także system zabezpieczenia przed włamaniem. Wyposażone są w sworznie antywyważeniowe oraz dwa niezależne zamki trzybolcowe, uzupełnione o antywłamaniowe wkładki patentowe. Na zamówienie klienta producent może wykonać drzwi krótsze nawet o 14 cm. Można również samemu zdecydować, czy drzwi mają otwierać się na zewnątrz, czy do środka.

Drzwi firmy MIKEA cechują się także wyjątkowo stabilną konstrukcją, solidnym wykończeniem i bezpieczeństwem. Jeżeli to są cechy pożądane przez Ciebie przy wyborze odpowiedni drzwi – zapoznaj się z najnowszym katalogiem MIKEA.

W razie pytań skontaktuj się z nami, a nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednie drzwi dla Twojego domu, mieszkania czy firmy.


Katalog drzwi zewnętrznych

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Katalog drzwi wewnątrzklatkowych

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Montaż drzwi zewnętrznych MIKEA realizujemy na terenie Wielkopolski, m.in. w Poznaniu, Swarzędzu, Suchym Lesie, Komornikach, Luboniu, Mosinie, Czempiniu, Kórniku, Śremie, Pleszewie, Stęszewie oraz Grodzisku Wielkopolskim. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o realizowanych przez nas usługach montażowych.