HomeStep

Farby Dulux – odporne na tłuste plamy

Wśród naszej oferty znaleźć można propozycje od międzynarodowego producenta farb Dulux. Już od wielu lat dostarcza on wysokiej jakości produkty do wielu krajów świata. Cenne doświadczenie tego wytwórcy skutkuje bogatym asortymentem o różnym przeznaczeniu. Produkty te występują w szerokiej gamie kolorystycznej, a poza tym cechują się rozmaitymi właściwościami. Przy wyborze farby istotne są takie aspekty jak skład, poziom krycia czy też warunki panujące w pomieszczeniu, które będzie malowane. Chętnie pomożemy dobrać farby Dulux w taki sposób, aby spełniły Twoje potrzeby oraz wymagania. Dzięki wysokiej jakości tych produktów na pewno się na nich nie zawiedziesz!

farby dulux swarzędz
dulux easycare poznań

Po farby Dulux? Tylko do Poznania!

Oferujemy plamoodporne, hydrofobowe farby Dulux EasyCare, a także te przeznaczone dla profesjonalistów – farby Dulux Professional, np. wysokiej jakości, lateksowe farby Dulux Rezisto. Te profesjonalne produkty pozwalają osiągnąć doskonały efekt dobrze pokrytej ściany oraz głębi koloru. Dodając do tego niezwykłą trwałość, jaką cechują się farby Dulux, można śmiało określić je jako specjalistyczne. Zapraszamy więc do zapoznania się z dostępnym na stronie katalogiem produktowym lub odwiedzenia nas w naszej siedzibie zlokalizowanej w Poznaniu.

Farby Dulux EasyCare – doskonała jakość w świetnej cenie

Wśród popularnych produktów wyróżniają się m.in. farby Dulux EasyCare, które idealnie sprawdzą się do ścian, a także sufitów. Cechują się wysoką odpornością na różnego rodzaju plamy, świetnym kryciem oraz łatwą aplikacją. Mają właściwości hydrofobowe – powłoka odpycha wodę, a także zabrudzenia, dzięki czemu nie przenikają one w głąb powierzchni. Możesz w ten sposób cieszyć się nieskazitelnym kolorem ścian przez wiele lat.

Jeśli więc nie masz ochoty co roku przemalowywać ścian, postaw na produkty Dulux. Tymi plamoodpornymi farbami z powodzeniem można pomalować niejedno pomieszczenie – z dużą łatwością usunie się z nich wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu świetnie sprawdzą się m.in. w pokoju dziecięcym. Malunki na niedawno pomalowanej ścianie czy też odciśnięte na niej palce dziecka? Spokojnie, szybko się ich pozbędziesz! Ewentualny ślad wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką oraz umyć niewielką ilością wody z dodatkiem detergentu. Farby Dulux dostępne w naszym salonie w Poznaniu to wybór, którego nie pożałujesz. Chodź, pomaluj nimi świat na kolor, o jakim marzysz!

Zachęcamy do zakupów nie tylko wszystkich mieszkańców stolicy Wielkopolski, lecz także pobliskich miejscowości, takich jak: Komorniki, Kościan, Luboń, Suchy Las, Swarzędz czy też z odleglejszych lokalizacji.