Feniks Poznań

Feniks Poznań

Drzwi wewnętrzne wraz z montażem

Drzwi są jednym z najważniejszych elementów domu. Mogą być one wykonane z rozmaitych materiałów, a także mieć różną klasę. Mają one niezaprzeczalny wpływ na wygląd domu lub mieszkania. Dlatego upewnij się, że wybierasz najlepiej, jak tylko możesz – nasze drzwi pokojowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! W asortymencie posiadamy modele od DRE, ERKADO, PORTA czy VOSTER. Drzwi wewnętrzne, które oferujemy, są produktami wysokiej jakości, przez co posłużą przez długie lata. Ich staranność wykonania zachwyci każdego! Zapoznaj się z asortymentem i wybierz swoje wymarzone drzwi wewnętrzne. Jeśli masz problem z ich montażem, zadzwoń! Nasza ekipa świadczy usługi na terenie całego Poznania.

Montaż drzwi wewnętrznych – oddaj go w nasze ręce!

Do tej pory miałeś do czynienia z mało profesjonalnymi ekipami monterskimi, które nie dotrzymywały składanych obietnic, nie były terminowe, a w rezultacie nieestetycznie montowały drzwi pokojowe? Zdajemy sobie sprawę, że możesz być nieufny, jednak nasi fachowcy przykładają do swojej pracy dużą wagę, wykonując każdy jej etap tak, jak należy. Zapewniamy, że powierzony nam montaż drzwi wewnętrznych zostanie wykonany w pełni profesjonalnie, w niedługim czasie, a poza tym, uwzględniając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych zleceniodawców. Na samym początku zaznajamiamy się z tym, jakiego rodzaju drzwi wewnętrzne montujemy. Dzięki temu mamy pewność, że w żaden sposób ich nie uszkodzimy. Tak jak wcześniej pisaliśmy, proponujemy montaż drzwi wewnętrznych na naprawdę wysokim poziomie!


DRE

Marka DRE to drzwi do stylowych wnętrz! Są przeznaczone do lokali mieszkalnych, obiektów publicznych, a także tych komercyjnych. W ofercie firmy znajdziemy drzwi wewnętrzne klasyczne oraz nowoczesne. Poza tym marka ta oferuje niespotykane wzory. Producent przykłada ogromną wagę do detali, takich jak zawiasy, klamki czy zamki. DRE to synonim doskonałej jakości w przystępnych cenach – drzwi wewnętrzne tego producenta są oczywiście dostępne w naszym sklepie w Poznaniu.


ERKADO

Drzwi wewnętrzne ERKADO są atrakcyjne oraz unikatowe za sprawą ogromnego wyboru kolorów. Modele tego producenta wyróżniają się na tle konkurencji. Cechuje je też wysoka jakość wykonania, trwałość, a także bardzo dobra izolacja akustyczna. Skrzydła drzwi wewnętrznych ERKADO wykonane są w technologii ramiakowej przylgowej oraz bezprzylgowej. Jeżeli chodzi o okucia, to zależą one od danego modelu tych drzwi. Bardzo ważną kategorią są również elementy ozdobne – drzwi pokojowe ERKADO zostały wyposażone w dodatki stworzone z takich materiałów jak szyba hartowana mleczna, szkło klejone oraz części aluminiowe.


PORTA

Wolisz klasyczne czy nowoczesne drzwi wewnętrzne? W ofercie są takie i takie! Producent PORTA projektuje je z niebywałą starannością – na podstawie najnowszych trendów we wzornictwie. Używane do produkcji komponenty są dostarczane przez światowych liderów. PORTA słucha swoich klientów, by móc zaoferować im najlepszej jakości drzwi wewnętrzne. Montaż produktów tej firmy proponujemy w różnych miejscowościach, takich jak: Kościan, Swarzędz, Komorniki, Luboń, Suchy Las, a także na terenie całego Poznania.


Voster

Drzwi wewnętrzne VOSTER to ogromny wybór w rewelacyjnej cenie! Pełne, z przeszkleniem, lustrem czy z przesuwnymi drzwiami? W naszym sklepie w Poznaniu znajdziesz takie, które dopasujesz do każdego pomieszczenia. Drzwi wewnętrzne i akcesoria marki VOSTER zyskały uznanie w oczach klientów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. U nas zakupisz również ościeżnice, systemy przesuwne, klamki i inne akcesoria drzwiowe.

Nie możesz zdecydować, które drzwi wewnętrzne będą odpowiednie do Twojego lokum? Wybierz je z naszą pomocą i tym samym odmień wnętrze swojego domu! Oferujemy drzwi wewnętrzne w różnych wymiarach, formach wykończenia, o odmiennych zastosowaniach oraz w wielu kolorach. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas swój wymarzony model. Zajmujemy się też montażem drzwi wewnętrznych, w takich miejscowościach jak: Kościan, Swarzędz, Komorniki, Luboń, a także Suchy Las.