Feniks Poznań

Feniks Poznań

Drzwi WIKĘD

WIKĘD to firma posiadająca nowoczesny park maszynowy, laboratorium technologiczne, a także drobiazgową oraz rygorystyczną kontrolę jakości. Wszystko po to, aby stanąć na wysokości zadania i zyskać zadowolenie każdego klienta. Drzwi WIKĘD gwarantują bezpieczeństwo, a także wysoką jakość na długie lata. Firma stale wprowadza innowacje w doposażeniu drzwi, aby komfort ich używania był jak największy. Dba o każdy detal – w tym o linię, kolorystykę, przeszklenia, okucia oraz o pozostałe akcesoria drzwiowe.

WIKĘD w swojej ofercie posiada drzwi w 14 kolorach oklein do wyboru – są one dostępne w cenie katalogowej. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą! Zamawiając drzwi tej marki, zyskujemy pewność, że model będzie dopasowany do naszych oczekiwań, ponieważ to klient dokonuje wyboru odnośnie kierunku otwierania drzwi, technologii, wzoru, koloru i wykończenia.

Jeżeli cenisz sobie profesjonalizm oraz dbałość o detale i chcesz, aby Twoje drzwi opisywały Twój styl, jak również charakter – wybierz ich model spośród oferty marki WIKĘD.


Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Zapoznaj się z najnowszym katalogiem i skontaktuj z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Przy zakupie drzwi w salonie Feniks Poznań istnieje możliwość ich montażu w wielu miastach Wielkopolski: Grodzisku Wielkopolskim, Pleszewie, Śremie, Luboniu, Czempiniu, Kórniku, Mosinie, Poznaniu, Swarzędzu, Suchym Lesie, Komornikach oraz Stęszewie.