HomeStep

Panele w jodełkę

Podłoga w jodełkę na przestrzeni lat zyskała na popularności – zdobyła serce projektantów, jak również klientów. Wszystko za sprawą charakterystycznego wyglądu, ponieważ panele w jodełkę układane są tak, by tworzyły wzór przypominający gałązki jodły. Szukasz takiej podłogi? Panele typu jodełka – zarówno winylowe, jak i laminowane – znajdziesz w wyjątkowej ofercie naszego sklepu w Poznaniu!

Panele jodełka. Poznań – tu działamy!

Jeśli jednak nie jesteś pewien paneli w jodełkę, pozwól, że Cię przekonamy! Są one doskonałym wyborem do pomieszczeń, w których chcemy mieć podłogę będącą elementem dekoracyjnym. Idealnie sprawdzą się więc na dużych powierzchniach. Najlepiej, aby wnętrze było odpowiednio szerokie i długie, ale również wysokie – pozwoli to na wyeksponowanie w pełni walorów wizualnych podłogi, która mogłaby przytłoczyć mniejsze pomieszczenie. Jodełka, niegdyś królowa podłóg, wykorzystywana w pałacach i zamkach, teraz jest montowana w minimalistycznych oraz nowoczesnych wnętrzach w stylu boho czy glamour. Tego rodzaju nawierzchnia sprawdzi się również w pomieszczeniach restaurowanych oraz urządzanych w starodawnym klimacie. Panele w jodełkę doskonale wyglądają także w pokojach rustykalnych, dzięki naturalnemu efektowi wykończenia.

panele w jodełkę

Montaż paneli podłogowych w jodełkę

Jak zamontować panele w jodełkę? Jeśli podłoga jest przygotowana, czyli równa i czysta, można przystąpić do ułożenia podkładu. Warto również przemyśleć, z której strony zacząć układanie paneli. Jodełkę układa się poprzez połączenie desek w trójkąty, a potem docięcie ich na odpowiednią długość i szerokość. Nie jest to jednak wcale takie proste – wymaga sporej cierpliwości, a także umiejętności z zakresu prac wykończeniowych. Zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką jest montaż paneli w jodełkę przez naszych sprawdzonych monterów na terenie takich miejscowości jak: Poznań, Kościan, Suchy Las, a także Swarzędz. Oddając to zadanie w ręce profesjonalistów, zyskujesz pewność, że Twoja podłoga położona będzie sprawnie i co najważniejsze – prawidłowo!