HomeStep

panele my floor

Zmień wygląd swoich podłóg z kolekcją paneli MY FLOOR!

Podłoga to jeden z elementów wykończenia wnętrz w domu lub mieszkaniu, który od razu rzuca się w oczy. Pojawienie się na niej nierówności, szczelin w zakamarkach czy w końcu nieatrakcyjny wygląd zmusza właścicieli do jej wymiany. Jeśli w grę wchodzą panele podłogowe, niektórzy próbują podjąć próbę ich renowacji, lecz warto pamiętać, że przyniesie to krótkotrwały efekt bądź nawet nie będzie możliwości przeprowadzenia takiej naprawy. Najlepszym w takim wypadku rozwiązaniem jest wymiana starych paneli na nowe, które posłużą kolejnych kilkanaście lat! Co wybrać? Śpieszymy z pomocą i przedstawiamy kolekcję podłóg MY FLOOR!

Panele MY FLOOR, które zaskakują!

Jeśli czytasz ten wpis, to może oznaczać jedno — właśnie zdecydowałeś się na zmianę swojej podłogi w trakcie remontu bądź szukasz idealnych paneli do swojego nowego domu/mieszkania! Ułatwimy więc to zadanie, proponując gustowne panele od producenta MY FLOOR. Posiadają one wszystkie walory użytkowe, których możemy wymagać od paneli. Jednak, co jest ważne, występują one w różnorodnych odcieniach i fakturach. Znaleźć można m.in. wzory oddające naturalne słoje drewna — jasne, a także ciemne — oraz inne modne dekory. W zakresie odcieni popularne są zarówno biele, szarości, jak i bardziej wyraziste kolory.

Doskonała podłoga na długie lata — wybierz MY FLOOR!

Każdy marzy o tym, by jego podłoga przetrwała próbę czasu, bowiem piękne panele są wizytówką każdego pomieszczenia. Jedną z ciekawszych propozycji będą więc tu z pewnością panele winylowe, a także laminowane marki MY FLOOR. Wyróżniają się one wysoką trwałością, odpornością oraz dobrą izolacją akustyczną. W dodatku modele te łączą w sobie eleganckie wzory z wyglądem prawdziwego drewna, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza. Z pewnością warto na nie postawić, bowiem są to produkty od znanego niemieckiego producenta, któremu zaufało już bardzo wielu klientów. A trwałość takiej podłogi potwierdza 30-letnia gwarancja na jej użytkowanie!

panele winylowe

Idealna podłoga. Czy to w ogóle możliwe?

Podczas wyboru najlepszej podłogi do różnych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu kieruj się charakterem danego wnętrza i dopasowaniem paneli do swoich potrzeb. Inne sprawdzą się do łazienki, czyli tam gdzie panuje wilgoć, a jeszcze inne będą pasować do salonu czy korytarza. Tu warto postawić na wysoką klasę ścieralności. Wśród paneli podłogowych MY FLOOR znajdziesz zarówno warianty klasyczne, jak i te w eleganckim stylu do nowoczesnych wnętrz. Oczywiście możesz je położyć na ogrzewanie podłogowe — idealnie się do tego nadają! Nie odkształcają się pod wpływem temperatury oraz optymalnie przewodzą ciepło. Na dodatek są proste w montażu oraz nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Mycie takiej podłogi również jest banalne, wystarczy niewielka ilość wody i płynu do paneli, by zawsze lśniła czystością!

Panele winylowe i laminowane marki MY FLOOR to wysokiej klasy produkty, które są idealne do stworzenia atrakcyjnie wyglądającej podłogi. Warto je wybrać, ponieważ występują w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych. Ponadto są praktyczne i trwałe, a także odporne na uszkodzenia, o czym już wiesz! Stworzysz z nimi przytulne wnętrza, które będą cieszyć przez wiele lat.